O nas

Drodzy Opiekunowie futrzastych członków rodziny!

Czy naprawdę interesuje Was kiedy powstała nasza firma? Jakie były koleje jej losu (oj, były…)?
Czy może wystarczy Wam, że rządzą tu dwie wspólniczki, a najważniejsze jest to, co możemy Wam zaproponować?

Lista nie jest długa, ale za to są to produkty naprawdę z półki premium – innowacyjne, starannie wyselekcjonowane, wysokiej jakości, wyjątkowe, przydatne, które pomagają w codziennym życiu i rozwiązują rzeczywiste problemy, z którymi się stykacie.
Wszystko robimy z myślą o szczęśliwych i zdrowych zwierzakach i Was, ich opiekunach!

Na tej stronie produktów nie kupicie, bo zajmujemy się wyłącznie ich sprowadzaniem i dystrybucją w Polsce.

Ale uwaga, uwaga!

Ta strona i tak jest dedykowana Wam. Na pewno dowiecie się tu wielu ciekawych rzeczy. I o naszych produktach i o nowych trendach np. w żywieniu psów i kotów.

Jest jeszcze jedna ważna dla nas wartość – to nasze środowisko, nasza Ziemia. Myślimy o niej szukając produktów, pakując je, wysyłając. Nie jest to łatwe, ale bardzo się staramy.

Jeśli w Waszym ulubionym sklepie nie ma naszych karm czy Kleszczołapek, dajcie nam znać albo poproście, aby się z nami skontaktował. Obsłużymy go migiem! I z uśmiechem. 😊

Skoro kochacie psy, koty, siebie i świat, to na pewno będzie nam po drodze!

 

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskę marek:
TOMOJO karmy z insektami dla psów i kotów,
Tick Twister® Kleszczołapki®  przyrządy do usuwania kleszczy,
BambooStick® patyczki do pielęgnacji uszu psów.

Współpracują z nami:

Kot

Toczka

Tylko u nas

N

Tylko praktyczne rozwiązania

Tylko z pewnego źródła

Wszystkie ręce
(i łapy!) na pokład

Ziemia to okręt, na którym wszystko, co żyje, płynie w nieznane. Nie mamy szalup, więc powinniśmy się troszczyć o naszą kosmiczną łajbę. Dlatego opiekunowie zwierząt tacy jak Ty poszukują produktów, które będą dobre dla ich pupili, a zarazem przyjazne dla naszej planety. W odpowiedzi na tę potrzebę oferujemy rozwiązania łączące troskę o dobrostan naszych kudłatych przyjaciół z ideą świadomej konsumpcji.
b

Zmniejsz swój ślad węglowy

Produkcja 1 kg owadów, których białko wchodzi w skład karm Tomojo, emituje 7 razy mniej dwutlenku węgla niż produkcja 1 kg wołowiny.

Wybierz wielokrotny użytek

Wyroby medyczne Tick Twister® Kleszczołapki® powstają z tworzywa wysokiej jakości, dzięki czemu można poddawać je dezynfekcji i korzystać z nich przez całe lata.

Wspieraj gospodarkę cyrkularną

Patyczki BambooStick® wykonano z biodegradowalnych materiałów. Wszystkie nasze produkty dystrybuujemy w opakowaniach nadających się do recyklingu.