O nas

Rozwiązania, które zmienią świat Twojego pupila (i Twój!) na lepsze
Podoba się Ci nasza nowa strona? Daj nam znać, jeśli o czymś zapomnieliśmy lub powinniśmy coś dopracować. Będziemy wdzięczni za wszelkie sugestie, bo chcemy, by każdy, kto odwiedza nasze internetowe cztery kąty, spędził tu czas miło i pożytecznie. Mówią, że o samym sobie nie wypada mówić zbyt wiele, dlatego pozwól, że opowiemy Ci tylko o dwóch sprawach, które definiują nasz biznes.

Produkty, w które sami wierzymy

Uwielbiamy zmyślne i skuteczne odpowiedzi na realne potrzeby naszych klientów. Dlatego oferujemy wyłącznie starannie wyselekcjonowane, innowacyjne i pożyteczne produkty, w które wierzymy całym sercem. Taka jest nasza recepta na dobry biznes. Jeśli nasze produkty nie trafiły jeszcze do Twojego ulubionego sklepu, porozmawiaj ze sprzedawcą. Błyskawicznie zrealizujemy jego zmówienie. Jesteś hodowcą? Przystąp do naszego klubu, by otrzymać specjalną ofertę na karmy Tomojo.

Tylko u nas

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem wszystkich produktów w naszej ofercie.
N

Tylko praktyczne rozwiązania

Każdy z naszych produktów to odpowiedź na realną potrzebę opiekunów zwierząt.

Tylko z pewnego źródła

Pozyskujemy produkty wysokiej jakości od renomowanych europejskich producentów.

Wszystkie ręce
(i łapy!) na pokład

Ziemia to okręt, na którym wszystko, co żyje, płynie w nieznane. Nie mamy szalup, więc powinniśmy się troszczyć o naszą kosmiczną łajbę. Dlatego opiekunowie zwierząt tacy jak Ty poszukują produktów, które będą dobre dla ich pupili, a zarazem przyjazne dla naszej planety. W odpowiedzi na tę potrzebę oferujemy rozwiązania łączące troskę o dobrostan naszych kudłatych przyjaciół z ideą świadomej konsumpcji.
b

Zmniejsz swój ślad węglowy

Produkcja 1 kg owadów, których białko wchodzi w skład karm Tomojo, emituje 7 razy mniej dwutlenku węgla niż produkcja 1 kg wołowiny.

Wybierz wielokrotny użytek

Wyroby medyczne Tick Twister® Kleszczołapki® powstają z tworzywa wysokiej jakości, dzięki czemu można poddawać je dezynfekcji i korzystać z nich przez całe lata.

Wspieraj gospodarkę cyrkularną

Patyczki BambooStick® wykonano z biodegradowalnych materiałów. Wszystkie nasze produkty dystrybuujemy w opakowaniach nadających się do recyklingu.