TICK TWISTER® Kleszczołapki CLIPBOX:

Kleszczołapki w nowej, praktycznej wersji z brelokiem.

Zalety:

  • Kleszczołapki w nowej, praktycznej wersji z brelokiem.
  • Lekki i poręczny, zaczepisz przy plecaku, smyczy, pasku, w torebce…
  • W 5 bajecznych, wesołych kolorach.
  • Silikonowa rączka daje pewność chwytu, nawet jeśli ręce masz mokre lub tłuste.
  • Wykonane są z tworzywa odpornego na działanie środków dezynfekujących.

O produkcie:

Twoje haczyki już zawsze będą pod ręką. Umieszczone są w specjalnym etui CLIPBOX z zapięciem w stylu karabińczyka. Z łatwością przyczepisz je do plecaka, smyczy, paska, wszędzie gdzie chcesz. Zawsze będzie na swoim miejscu! Idealna wielkość oraz waga zaledwie 12g pozwalają na noszenie go, bez dodatkowego obciążenia, nawet w kieszeni. Już nie zgubisz swoich Kleszczołapek niezależnie, gdzie będziesz!

TICK TWISTER® Kleszczołapki to narzędzie do usuwania kleszczy, opracowane przez lekarza weterynarii. Umożliwia samodzielne, szybkie i bezpieczne usunięcie pasożyta. Nie ściska kleszcza i nie rozczłonkowuje go, co minimalizuje ryzyko zarażenia chorobami odkleszczowymi.

TICK TWISTER® Kleszczołapki CLIPBOX dostępne są w kolorach: różowym, niebieskim, seledynowym, fioletowym i pomarańczowym, dzięki czemu bez problemu znajdziesz swój ulubiony!

Dbamy o ekologię:

Tworzywo, z którego są wykonane TICK TWISTER® Kleszczołapki podlega recyklingowi, a przy spalaniu nie wydziela chloru. Produkowane są we Francji, w jednym regionie. Wyeliminowane są długie transporty.

Producent: H3D, Francja

Zdjęcia z użytkowania:

skontaktuj się z nami