Moush dla psów

Przysmaki funkcjonalne z białkiem owadów i włóknami jabłek dla lepszej higieny jamy ustnej i zębów

Smakowity sposób na szczęśliwy pyszczek Twojego pupila

Moush to przysmaki funkcjonalne od Tomojo. Są pyszne (jak na francuski rarytas przystało!) oraz wspierają troskę o higienę jamy ustnej i zębów Twojego psa. Wszystko za sprawą składników najwyżej jakości dobranych przez lekarzy weterynarii i specjalistów w zakresie żywienia zwierząt. Mączka z larw owadów stanowi zupełnie naturalną i bardziej przyjazną środowisku alternatywę dla mięsa i ryb oraz podnosi walory smakowe i zapachowe bez stosowania sztucznych polepszaczy. Bogate w pektyny włókna jabłek działają prebiotycznie, nasiona lnu przeciwzapalnie, a struktura chrupiących smaczków pomaga mechanicznie czyścić zęby. Moush nie bez powodu mają kształt serduszek. Takie łakocie to pełna zdrowej miłości nagroda dla Twojego pupila.

Przysmaki funkcjonalne – co to takiego?

Moush dla psów to coś więcej niż przekąska, którą możesz nagradzać lub po prostu rozpieszczać kudłatego współlokatora. To przysmaki funkcjonalne, czyli bardzo pożyteczne smakołyki. Zawierają dodatek włókien jabłek (min. 4%), które pozytywnie wpływają na higienę jamy ustnej i zębów zwierzaka. Można je podawać wszystkim psom, ale szczególnie przysłużą się tym pyszczkom, które mają problem z nieświeżym oddechem i nadmiernym gromadzeniem się kamienia nazębnego.

Pamiętaj, że przysmaki funkcjonalne stanowią dodatek do diety i nie zaspokajają w pełni codziennych potrzeb żywieniowych Twojego psa. Połącz je w odpowiednich proporcjach z naszą kompletną, hipoalergiczną karmą z białkiem owadów dla szczeniąt, zwierząt dorosłych lub seniorów.

Czy Twój pies upolował kiedyś krowę?

A owada…? No przecież! Dlatego nie mamy wątpliwości, że przypadną mu do gustu przysmaki funkcjonalne Moush. Ich nazwa brzmi trochę jak muszka, prawda? To nie przypadek, bo zawierają wysoko przyswajalne białko owadów. Mączka z larw muchówki gatunku Hermetia illucens (tak zwana czarna mucha) to naturalne źródło białka zwierzęcego wysokiej jakości, które z powodzeniem zastępuje rozwiązania żywieniowe wytwarzane na bazie mięsa i ryb.

Dowiedz się więcej!
https://portica.pl/karma-z-owadow-czy-jest-sie-czego-obawiac-01.html

Zalety przysmaków
funkcjonalnych Moush dla psów

Higiena jamy ustnej i zębów
działają prebiotycznie i przeciwzapalnie, mechanicznie czyszczą zęby.

N

Sprawdzona receptura
produkt opracowany przez lekarzy weterynarii i specjalistów w zakresie żywienia zwierząt.

Naturalna alternatywa
larwy owadów gatunku Hermetia illucens to przyjazne środowisku źródło wysoko przyswajalnego białka zwierzęcego.

Pewne pochodzenie
produkt wytwarzany we Francji, zawiera składniki europejskiego pochodzenia.

Dla świadomych konsumentów
produkt zawierający składniki pochodzące z rolnictwa ekologicznego, opakowania nadają się do recyklingu.

}

Jakość premium
bez polepszaczy smaku, sztucznych konserwantów, antybiotyków i hormonów.

i

Skład:

pszenica*2, jęczmień*2, kukurydza*2, otręby pszenne*2, mączka z larw owadów min. 11%4, makuchy lniane*2, białka z żółtego grochu4, tłuszcz drobiowy, włókna jabłek2 min. 4%, hydrolizat białek zwierzęcych (drobiowych)3

 

*składniki pochodzące z rolnictwa ekologicznego

2 pochodzenie Francja

3 pochodzenie Włochy

4 pochodzenie Beneluks

 

 

b

Składniki analityczne:

białko surowe 20%

tłuszcze surowe 10%

włókno surowe 4,5%

popiół surowy 3,5%

t

Skąd się biorą nasze muszki?

Mączka białkowa wykorzystywana w karmach Tomojo i przysmakach funkcjonalnych Moush jest wytwarzana z larw muchówki gatunku Hermetia illucens (tak zwana czarna mucha). Owady są hodowane pod ścisłym nadzorem weterynaryjnym w certyfikowanych fermach we Francji i Holandii. Karmi się je mieszanką zagospodarowującą pozostałości lokalnej produkcji rolnej.

Moush i ekologia:

Hodowla larw owadów i proces wytwarzania z nich mączki to przyjazna środowisku naturalnemu alternatywa dla konwencjonalnej produkcji innych rodzajów białka zwierzęcego. Dlatego przysmaki funkcjonalne z białkiem owadów to wybór dobry zarówno dla Twojego futrzaka, jak i dla całej naszej planety.

Dowiedz się więcej!
https://portica.pl/zmien-diete-ratuj-planete.html

b

Opakowania:

Przysmaki funkcjonalne Moush dla psów dostępne są w nadających się do recyklingu opakowaniach mieszczących 100 g produktu.

Producent:

Entomojo SAS, Francja