Nasza wiedza

Czy wiesz, jak postępować z kleszczami? Chcesz wiedzieć więcej, jak dbać o higienę własną i swojego zwierzaka? Ochrona środowiska naturalnego ogromnie leży Ci na sercu i szukasz takiej karmy dla swojego czworonoga, która pasuje do Twojej filozofii życiowej?

Tutaj dzielimy się naszą praktyczną wiedzą o tych zagadnieniach.  Co tydzień dowiesz się czegoś, co może przydać Ci się w różnych sytuacjach życiowych.

Bioróżnorodność

Bioróżnorodność to różnorodność biologiczna, co oznacza różnorodność i zmienność życia na Ziemi we wszystkich jego formach.

czytaj dalej

Rumień wędrujący

Znalazłeś na skórze kleszcza, usunąłeś, a po kilku dniach zauważyłeś czerwony odczyn? To może być rumień wędrujący, oznaka, że niestety rozwija się u Ciebie borelioza…

czytaj dalej

Zboża w diecie psa

Raz znajduje się w składzie karm, a później popada w niełaskę opiekunów czworonogów! Zboże to składnik karmy wokół, którego pojawiło się wiele mitów!

czytaj dalej

Szczepienie kotów

Szczepienia chronią przed ciężkim przebiegiem choroby i powikłaniami, dają odporność nabytą, zmniejszają transmisję chorób, ratują życie.

czytaj dalej

Prawa Zwierząt

Pies i kot to pełnoprawni członkowie naszych rodzin. Czujemy się odpowiedzialni za ich los i uznajemy ich podmiotowość…

czytaj dalej

Skutki złej diety psa

Sposób odżywiania naszych psów jest bardzo ważny dla ich zdrowia i życia. Białko zwierzęce to podstawa, ale potrzebne są również…

czytaj dalej

Psi park

Psie parki to zjawisko dość nowe. Większość opiekunów je lubi, bo to dla psa atrakcja, ale może też być przyczyną problemów behawioralnych.

czytaj dalej

Kocie imiona

Wybór imienia dla nowego członka rodziny to zawsze wyjątkowy moment. Często pojawia się dylemat: popularne, czy rzadziej spotykane?

czytaj dalej
skontaktuj się z nami
Visit Us On Facebook