Nasza wiedza

Czy wiesz, jak postępować z kleszczami? Chcesz wiedzieć więcej, jak dbać o higienę własną i swojego zwierzaka? Ochrona środowiska naturalnego ogromnie leży Ci na sercu i szukasz takiej karmy dla swojego czworonoga, która pasuje do Twojej filozofii życiowej?

Tutaj dzielimy się naszą praktyczną wiedzą o tych zagadnieniach.  Co tydzień dowiesz się czegoś, co może przydać Ci się w różnych sytuacjach życiowych.

To nie jest kupa roboty!

“Posprzątaj! To nie jest kupa roboty” – to akcja, która miała uświadomić opiekunom psów, że psie odchody nie tylko szpecą otoczenie, ale też są szkodliwe dla środowiska i ludzi.

czytaj dalej

Cyfrowy ślad węglowy

O śladzie węglowym na pewno słyszałeś, ale czy wiesz co to cyfrowy ślad węglowy? To nic innego, jak część całego śladu węglowego, za którą odpowiedzialne są technologie cyfrowe.

czytaj dalej

Pogadajmy z psem

Wigilia to rodzinna wieczerza, choinka, prezenty, ale też podobno jedyna okazja w roku, by dowiedzieć się, co mają do powiedzenia nasze zwierzęta 😉

czytaj dalej

Bioróżnorodność

Bioróżnorodność to różnorodność biologiczna, co oznacza różnorodność i zmienność życia na Ziemi we wszystkich jego formach.

czytaj dalej

Rumień wędrujący

Znalazłeś na skórze kleszcza, usunąłeś, a po kilku dniach zauważyłeś czerwony odczyn? To może być rumień wędrujący, oznaka, że niestety rozwija się u Ciebie borelioza…

czytaj dalej
skontaktuj się z nami
Visit Us On Facebook