Grzebień ASSY 2000

Do usuwania wszy i gnid. 100% skuteczności

 

wszawica, usuwanie wszy

 

Charakterystyka grzebienia
Materiał: nierdzewna stal hartowana, odporna na działanie środków chemicznych używanych do zwalczania wszy i gnid.

Zaokrąglone końcówki zębów grzebienia: nie kaleczą i nie drażnią skóry głowy.

Zęby ze spiralnymi mikronacięciami: dzięki mikronacięciom zęby grzebienia wyrywają i uszkadzają gnidy, w wyniku czego są one likwidowane. Potwierdzona skuteczność 100%.

Odległość między zębami: mniejsza od średnicy gnidy.

Długość zębów: umożliwia wyrywanie znacznej ilości gnid przy minimalnej ilości przeczesań i zapewnia skuteczność przy każdym rodzaju włosów.

Uchwyt z zabezpieczeniem antypoślizgowym: dzięki niemu grzebień nie wyślizguje się z ręki.

Ochrona skóry głowy
Czubki zębów grzebienia wykonane są przy użyciu bardzo precyzyjnej technologii.
Posiadają perfekcyjne zaokrąglenia, co pozwala uniknąć ukłuć i zranień skóry głowy.

Higiena
Specjalna stal, z jakiej zrobiony jest ASSY 2000, pozwala na sterylizowanie grzebienia, np. przez wygotowanie, dzięki czemu mogą go używać wszyscy członkowie rodziny bez ryzyka zarażenia.

Użytkowanie
Jako kuracja zapobiegająca i lecznicza.

Używamy grzebienia na włosach suchych lub lekko wilgotnych. Włosy należy rozczesać, rozdzielając kosmyk po kosmyku, do chwili, gdy będą wolne od wszy i gnid. Powtarzać operację na całej skórze głowy, uważając, aby nie mieszać włosów wyczesanych z zanieczyszczonymi (tymi, które nie były jeszcze przeczesane).

Zaleca się, aby używać grzebienia w łazience i płukać go pod bieżącą wodą, lekko rozchylając czubki zębów, aby usunąć wyczesane wszy i gnidy. Czynność powtarzać po przeczesaniu każdego kosmyka włosów.

Dodatkowe zalety
W przypadku dzieci alergicznych albo wrażliwych na używanie środków chemicznych stosowanych do zwalczania wszawicy grzebień ASSY 2000 jest jedyną naturalną alternatywą, która gwarantuje 100% skuteczność.

W okresach szczególnego nasilenia choroby przeczesywanie włosów grzebieniem ASSY 2000 daje możliwość wczesnego wykrycia początku choroby i uniknięcia jej rozwinięcia się.

 

Producent: Assistance OTC Products s.r.l., Argentyna

Tu kupisz

skontaktuj się z nami